TRT1’in yepyeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’dan müjdeli haber! Büyük sürprizi açıkladı

Birbirinden iddialı yapımlara imza atan ve son dönemlerde piyasaya sürdüğü dizi projeleriyle başarılı bir çıkış yakalayan TRT1’den yeni dizisi hakkında izleyenleri sevindirecek bir haber geldi. Yaz ayında da dizi tutkunlarının yüzünü güldürecek projelerle adından söz ettirmeye hazırlanan TRT1, yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz’la ilgili bombayı patlattı.

TRT1’den alınan bilgiler doğrultusunda İnci Balabanoğlu’nun yönettiği ve Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin sete çıktığı öğrenildi.

Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan ve Tuna Kıygı ile Sonay Üte’nin senaryosunu yazdığı Kendi Düşen Ağlamaz, sayılı günler sonra izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

Genel yönetmenlik koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde doğduğu gün annesini kaybeden ve babasının yeniden evlenmesine izin vermek istemeyen Alize’nin hikayesi gözler önüne serilecek.

İzleyenler tarafından sabırsızlık içerisinde beklenen projenin kadrosunda, Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı,Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı gibi isimler yer alıyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir