Survivor’da gergin anlar! Acun Ilıcalı ilk defa yarışmacıyı diskalifiye etti!


TV8’de ekrana getirilen Survivor 2023’ün bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın konseydeki gergin tavırları gündem oldu. “Bugün yaşadığımız olay bana göre Survivor’da çok nadir görebileceğimiz bir olay.” demesi üzerine bütün odaklar Survivor’un yayınlanacak bölümüne çevrildi.

Tv8 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor bu akşam yayınlanacak olan 65. bölüm fragmanıyla merak konusu oldu. Acın Ilıcalı’nın konuştuğu bölüme yer verilen fragmanda bir yarışmacıya sert sözler söyleyerek diskalifiye etmesi sosyal medyanın gündemine düştü.

“SURVİVOR’DA ÇOK NADİR YAŞADIĞIMIZ BİR OLAY”

Survivor’un yeni bölüm fragmanında konuşan Acun Ilıcalı, bir yarışmacıyı hedef alarak konuştuğu sözler gündem oldu. Ilıcalı, “Hayretler içerisindeyim. Bunu yapanı görmedim biliyor musunuz? Bugün yaşadığımız olay bana göre Survivor’da çok çok nadir görebileceğimiz bir olay. Bencil olmamak zorundasın, kendini düşünemezsin. Sen başkaları için bir şey yapan biri misin genelde nasıl birisisindir? Ben kendime ders vermeyi kaçırmışım. Bu arkada bir meşalen var ya, onu almana da gerek yok. Çok teşekkür ediyoruz. Survivor’a renk kattın. Şimdi arkadaşlarınla vedalaşmadan ayrılabilirsin” demesi üzerine hangi yarışmacı olduğu merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Aydilge o mesaja böyle cevap verdi! “O benim eşim”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir