Survivor Evrim bacak dekoltesi ile akıl aldı! ‘Kasığına kadar açmışsın’

14 Mart 1991 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Evrim Keklik, Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu.

Voleybol mesleğine Fenerbahçe’de başlayan Evrim Keklik, Galatasaray’da da 1 yıl oynadı ve Ereğli Belediyespor grubuna transfer oldu.

Burada oynarken geçirdiği bir sakatlık nedeniyle voleybol mesleğine devam edemeyen Keklik,  yüzme antrenörlüğü yapmaya başladı.

Kendine bir oldukça güvenen ve spor manasında başarılı bir mesleğe sahip olan Evrim, talihini Survivor yarışında denemeye karar verdi.

Survivor’ın en güzel takımı olarak gösterilen 2020’de yer alan Evrim Keklik, telaffuzları ve halleriyle kısa müddet içerisinde dikkatleri üzerine çekti.

Yarışmadan birinci olmadan ayrılan ve geçtiğimiz dönem Survivor All Star’a katılan Keklik, televizyonda da programlar sunmaya başladı.

Bir devir magazin programı sunan ve toplumsal medya üzerinden reklam alan Keklik, All Star’dan döndükten sonra hesabını faal kullanmaya başladı.

Yaptığı paylaşımlarla ilgi çeken hoş isim, mavi elbisesi ile poz verdi ve fiziğini bir kere daha gözler önüne serdi.

Evrim’den dikkati çeken paylaşım

Gece mavisi elbisesi ile ışıl ışıl gözüken Evrim Keklik, peş peşe en hoş karelerini yayınladı.

Sosyal medyayı etkin kullanan ve yayınladığı karelerle dikkati çeken Keklik’in fiziği olay oldu.

Spor ile iç içe olan ve her vakit hayranlarından beğeniler alan Evrim Keklik, dekolteli elbisesi ile yeniden göz doldurdu.

Keklik’in o pozuna, “Bebek üzeresin Evo”, “Alev alev” üzere yorumlar geldi.