OnePlus Ace 3, ince çerçeveleriyle dikkat çekiyor

OnePlus, 4 Ocak’ta Çin’de Ace 3 akıllı telefonunu ve Buds 3 TWS kulaklıklarını tanıtmaya hazırlanıyor. Marka, lansman etkinliğinden önce yaklaşan ürünlerin önemli detaylarını paylaşarak heyecanı artırıyor. Şimdi ise OnePlus, Weibo hesabında yeni bir tanıtım yaparak Ace 3’ün ön yüzünü ve daha fazla detayı gözler önüne serdi.

Yeni tanıtımda, OnePlus Ace 3‘ün yan çerçevesinin 1.36mm ve alt çerçevesinin 1.94mm olacağı belirtiliyor. Cihazın orta kısmında delikli bir kamera kesiti bulunuyor. Çerçeve boyutu ve akıllı telefonun görüntüsü, cihazın kenardan kenara uzanan bir ekranı ve sürükleyici bir izleme deneyimi sunacağını ortaya koyuyor. Ayrıca cihazın hafifçe kavisli kenarları da dikkat çekiyor. Sağ tarafta güç ve ses düğmeleri ile sol kenarda bir uyarı kaydırıcısı yer alıyor.

OnePlus Ace 3, ince çerçeveleriyle dikkat çekiyor

Daha önceki tanıtımlar, yaklaşan OnePlus Ace 3 hakkında birçok detayı zaten doğrulamıştı. Cihaz, fotoğraf matrisi ekran teknolojisi ve ıslak ellerle de kullanım imkanı sunan ‘yağmur dokunuşu’ özelliği bulunan 6.78 inçlik BOE tarafından tedarik edilen OLED bir ekran paneline sahip olacak. Akıllı telefonun, ultra ince bir parmak izi tarayıcısı ve Gorilla Glass Victus 2 koruması ile donatılacağı da kesinleşti. Yaklaşan model, daha iyi sinyal kapsaması için 360 derecelik bir anten, Wi-Fi7 desteği, çift frekanslı GPS ve çok yönlü NFC içerecek. Yazılım cephesinde, Ace 3‘ün 3 yıl işletim sistemi güncellemesi ve dört yıl güvenlik yamaları alacağı doğrulandı.

OnePlus Ace 3’ün, 16GB RAM ve 1TB depolama alanıyla birlikte bir Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından destekleneceği söylentiler arasında. Cihazın, 100W hızlı şarj desteğiyle 5,500mAh pil kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Bu tanıtımlar ve sızıntılar, teknoloji meraklıları arasında büyük bir ilgi uyandırıyor. OnePlus‘ın yeni modeli Ace 3, piyasaya sürüldüğünde akıllı telefon dünyasında nasıl bir etki yaratacağı merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir