Metin Öztürk: Dursun Özbek ile görüştüm!

Galatasaray’da Dursun Özbek’in yine lider adayı olacağı argümanı gündeme oturdu. Dursun Özbek’in takımında lider yardımcısı olacağı sav edilen Metin Öztürk, Sabah’a konuştu.

İŞTE METİN ÖZTÜRK’ÜN AÇIKLAMALARI…

“Dursun Özbek’le dün görüştüm. 1 hafta evvel de 10 saat bir ortaya gelip balık yemiştik. 2 haftada evvel de görüştüm daima görüşüyorum. Galatasaray’ın 36. Lideri çağırırsa gidersiniz, Faruk Süren de Alp Yalman da çağırsa giderdim.

Zira bu isimler daha evvel bu kulüpte başkanlık yapmış deneyimli, duayen isimler. Dursun Özbek şu anda kulübün içerisinde bulunduğu durumu benden ve Eşref Bey’den daha uygun biliyor. Riva Projesi ve Florya Projesi mutabakatlarında kendisi vardı.

“DURSUN ÖZBEK BANA ADAY OLACAĞINI SÖYLEMEDİ, BİR TEKLİF YAPMADI”

Bana görüşmede başkanlığa aday olacağını söylemedi. Rastgele bir teklifte bulunmadı. Eşref Hamamcıoğlu ile de görüşmüş. Ona ne söylediğini bilmiyorum. Şu anda resmen iki aday var. Dursun Özbek aday olmadan bu hususlarda bir şey diyemem.

Çatı aday, birleşme üzere mevzuları evvel kendi takımıma sormam gerekiyor. Lakin bizim önceliğimiz Galatasaray’ın içinde bulunduğu durum olmalı. Şu anda Galatasaray’ın mevcut bir lider var. Fakat Burak Elmas yönetemiyor. Bu ortada.”