İğrenç itiraf Esra Ezmeci’yi afallattı! Konuta şişme oyuncak bayan alan adam bakın ne yapmış?

Kendisine gelen enteresan soruları toplumsal medya hesabından yayınlayan Psikolog Esra Ezmeci, paylaşımlarıyla herkesi şoke etmeye devam ediyor. Kadın-erkek münasebetlerini isim vermeden yayınlayan Ezmeci’ye bu kere ‘kadın maket’ itirafı geldi. Bayan takipçisi sevgilisinin yaptıklarını anlatınca bakın Ezmeci ne karşılık verdi? İşte herkesi şoke eden o itiraf.

ESRA EZMECİ’YE AKILALMAZ İTİRAF

Sosyal medya üzerinden alaka uzmanlığı yapan Psikolog Esra Ezmeci kendisine her gün gelen ve akılları zorlayan itirafları paylaşmaya devam ediyor. Eşleri ile sorun yaşayanların uğrak yeri olan Ezmeci, kendisine gelen soruları yanıtlayarak bunu Instagram hesabından yayınlıyor. Sorular ve itiraflar ise herkesi şoke ediyor. Gelen sorular ise aile ve günümüz bağlantılarını tekrar sorgulatan cinsten. Ezmeci ise bu duruma çapalama ve tuzlama prosedürlerini öneriyor.

“SEVGİLİM KONUTA MAKET BAYAN GETİRDİ, MUHABBET EDECEKMİŞ”

Kendisine her gün binlerce enteresan soru gelen Ezmeci, sorular karşısında bazen şaşkınlığını gizleyemiyor. Bir bayan takipçisinin kedisiyle paylaştığı maket bayan itirafı ise bunlardan biri. Bayan takipçisi sevgilisinin konuta oyuncak bayan maketi aldığını söyleyerek, “Sevgilim konuta maket model istemiş tekstilci arkadaşından muhabbet edecekmiş, hasta mı?” sorusu yöneltti. Ezmeci ise gelen soru karşısında afalladı. Maket bayan itirafı sonrası Esra Ezmeci, “Farklı bir fantazisel durumu olabilir. Olağanın dışında ayrıyeten size olan açıklaması da çok tuhaf ve ironik.” cevabını verdi.

İşte herkesi şoke eden o paylaşım