Epic Games Store, 17 ücretsiz oyun sunuyor!

Epic Games Store, Steam’in en büyük rakibi olarak kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere firma genellikle her Perşembe bir veya iki ücretsiz oyun sunuyor, ancak yeni yıl için özel bir planları var. 2023 yılına güzel bir veda etmek için, Epic 4 Ocak’a kadar 17 ücretsiz oyun dağıtacak. Bu gizemli oyunların kimlikleri henüz bilinmese de, bugünün ücretsiz oyunu Art of Rally.

Geçen hafta, Epic Games Store tarafından sunulan ücretsiz oyun, 59.99 dolar fiyat etiketine sahip Destiny 2: Legacy Collection idi. Oyunun önemli bir hayran kitlesi olmasına rağmen, oyuncular bu gelişmeden hayal kırıklığına uğradılar. Çünkü platformdaki ücretsiz teklifin beklenildiği gibi bir oyun değil, ücretli bir genişleme paketi olduğu ortaya çıktı. Ne yazık ki, bu hafta da durum değişmedi ve Epic Games’in ikinci ücretsiz oyunu DNF Duel oldu.

Epic Games Store, 17 ücretsiz oyun sunuyor!

Ardı ardına gelen iki “hayal kırıklığı”ndan sonra, oyuncular üçüncü oyunla durumun değişeceğini düşündüler. Ancak, Epic Games’in üçüncü gizemli oyunu Melvor Idle çıktı. Bir tost makinesinde bile çalışabilen Melvor Idle’ı merak ediyorsanız, yeteneklerinizi geliştirdiğiniz, canavarlarla savaştığınız ve ganimet topladığınız RuneScape esinli bir idle RPG oyunu.

Üç hayal kırıklığından sonra, Epic Games’in dördüncü gizemli oyunu Art of Rally oldu. Bu oyun, ilginç bir yarış oyunu. Ancak, benzersiz grafiklerinin dışında özellikle dikkat çeken bir yanı yok. Maalesef, bu da Epic Games Store’dan üst üste dört gün hayal kırıklığı anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir