Bayrama Pırıl Pırıl Bir Ciltle Girmenin Yolu Bu Konut İmali Maskelerden Geçiyor

Cildine paha veren bayanlara çok hoş bir haberimiz var. Haberimizde sizler için konut üretimi cilt maskelerine yer verdik. Bu maske tanımları ile hoşluk salonlarına gidip, hem vakit kaybetmeyeceksiniz hem de paranız cebinize kalacak. İşte mesken imali cilt maskelerinin tanımı…

1. PARILTILI BİR CİLT İÇİN MESKEN İMALİ YÜZ MASKESİ TARİFİ

Donuk ve cansız bir cilt, hoşluktaki en büyük sıkıntıysa, hayatınızda bu maskeye gereksiniminiz var ve görünürde güçlü bir asit yok. Hassas cilde sahip kızlar, sevinin bu maske tam size nazaran…

NEYE MUHTAÇLIĞIN VAR?

  • 1 yemek kaşığı kakao tozu
  • 1/4 papaya
  • Aloe Vera jeli

NASIL UYGULANIR?

Aloe Vera, A, C, E, B1, B2, B3, B6 ve B12 vitaminleri ile dolup taşar, bu da parlaklığı artırıcı, cildi yatıştırıcı ve nemlendirici özelliklerinin neredeyse rakipsiz olduğu manasına gelir. Meyyit cilt hücrelerini çözecek peeling enzimleriyle dolu olan papaya ile birlikte kullanıldığında yüz maskenizi (ve cildinizi) bir sonraki düzeye taşır.

Eklenen kakao tozu da mükemmeller yaratıyor. Pak cilt üzerine sürüldüğünde, dolgun ve yastıklı bir görünüm ve his için sirkülasyonu aydınlatır ve hızlandırır. Üç malzemeyi de bir kaseye koyun, karıştırın, on dakika bekletin ve peçeteyi çıkarın.2. AKNE VE LEKELERLE GAYRET ETMEK İÇİN KONUT İMALİ YÜZ MASKESİ TARİFİ

İster kızgın kırmızı sivilce kümesi ister hudut bozucu beyaz noktalardan oluşan bir takım olsun, lekeler yeterli bir görünüm değildir ve acısını büsbütün hissederiz. Fakat spot tedavilere orta vermek ve denemek için biraz daha doğal bir şey arıyorsanız, bu şahane üçlüye bir baht verin.

NEYE MUHTAÇLIĞIN VAR?

  • 1 yemek kaşığı manuka balı
  • 1 çay kaşığı zerdeçal tozu
  • 1/2 çay kaşığı Meyyit Deniz tuzu

NASIL UYGULANIR?

Manuka balının hem düzgünleştirici hem de bakteri yok edici özellikleri hayli etkileyiciyken, zerdeçal kızarıklığı azaltmada şahanedir.

Ölü Deniz tuzu eklemek ayrıyeten iltihabı ve enfeksiyonu temizlemeye, azaltmaya yardımcı olacaktır. Bunları bir ortada karıştırın, yüzünüze uygulamak için pak bir fondöten fırçası kullanın (T-Bölgenize ekstra dikkat ederek) ve ılık suyla durulamadan evvel 10-15 dakika sihirli tesirini göstermesine müsaade verin.3. GENİŞLEMİŞ GÖZENEKLERİ KÜÇÜLTMEK İÇİN KONUT İMALİ YÜZ MASKESİ TARİFİ

Duymuş olabileceğiniz şeylere karşın, aslında gözeneklerinizi ‘kapatmanın’ gerçek bir yolu yok , lakin onları gizlemenin akla yatkın yolları var.

NEYE GEREKSİNİMİN VAR?

  • 1 yumurta beyazı
  • 1 yemek kaşığı bal
  • Biraz sıkılmış limon suyu

NASIL UYGULANIR?

Hem yumurta akı hem de limon suyu, cildi sıkılaştıracak ve genişlemiş gözenekleri daha az besbelli hale getirecek zekice büzücü özelliklere sahiptir.

Balın eklenmesi, cildinizin nem düzeylerini artıracağı, esneklik sağlayacağı ve o rahatsız edici, öğretilmiş hissi ortadan kaldıracağı için değerlidir.